فیلم Uncharted سال ۲۰۲۲ با بازی تام هالند و مارک والبرگ بیش از ۴۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان درآمد داشت و پنجمین فیلم پرفروش بازی ویدیویی تاریخ است. با وجود موفقیت تجاری ظاهری آن، و اینکه مدیران سونی پیکچرز معتقدند که فیلم اول شروع یک «فرنچایز» بود، هنوز هیچ اعلامیه‌ای درباره دنباله آن منتشر نشده است. اما اخیراً خبر خوشی برای طرفداران رسیده است، چرا که والبرگ گفته است که شنیده است فیلمنامه Uncharted 2 آماده شده است.

والبرگ در گفت‌وگو با ScreenRant گفته است که اخیراً به او خبر داده‌اند که فیلمنامه تمام شده است و به او گفته‌اند که برای بازی دوباره نقش سالی، سبیل‌هایش را رشد دهد. «من علاقه‌مندم ببینم داستان چه شکلی است و ماجراجویی ما را به کجا می‌برد. اما من هیجان‌زده هستم؛ می‌دانم مخاطبان از فیلم اول خیلی خوششان آمد، پس ببینیم»، او گفته است.

اما این به معنی این نیست که فیلم Uncharted 2 قطعاً ساخته خواهد شد. همانطور که والبرگ با عبارت «ببینیم» اشاره کرده است، هیچ چیز مسلم نیست.

فیلم Uncharted گزارشاً ۱۲۰ میلیون دلار هزینه تولید داشته است، و این هزینه‌های بازاریابی را شامل نمی‌شود، اما مدیر عامل سونی پیکچرز، تام روتمن، در یک ایمیل به کارکنانش که توسط Deadline دریافت شده بود، گفته است که Uncharted «یک فرنچایز فیلم جدید موفق برای شرکت است». او همچنین اشاره کرده است که Uncharted امتیاز مثبت ۹۰ درصدی از مخاطبان در Rotten Tomatoes داشته است (اگرچه امتیاز بررسی منتقدان برخی از معیارها بسیار پایین‌تر بوده است).

رابن فلایشر، کارگردان فیلم Uncharted، قبلاً گفته است که می‌خواهد برای ساخت فیلم دیگری برگردد و علاقه‌اش را برای قرار دادن صحنه تعقیب ماشین Uncharted 4 در آن ابراز کرده است. فلایشر و هالند همچنین مایل به ساخت یک فیلم Jak and Daxter برای PlayStation Productions هستند.

موفقیت فیلم هم باعث شده است که صحبت‌های تازه‌ای درباره آینده سری بازی Uncharted مطرح شود. مجموعه Legacy of Thieves سال ۲۰۲۲ آخرین نسخه از این فرنچایز است. بسیاری می‌پرسند که آیا تا همیشه Uncharted 5 ساخته خواهد شد یا نه، و این موضوع هنوز مشخص نیست.

گیمهآ

تریلر بازی wwe2k24 منتشر شد

اسپین اف جدید سریال تاج و تخت: با هدف انتشار در سال 2025

تریلر بازی مستقل Harold Halibut منتشر شد

نگاهی به بهترین فیلم های کیلیان مورفی

بهترین فیلم‌های کیانو ریوز

صحبت های مارک والبرگ درباره فیلم Uncharted 2

صحبت های پدرو پاسکال در باره فصل دوم سریال Last of Us Part2

فیلم ,uncharted ,گفته ,والبرگ ,بازی ,کرده ,فیلم uncharted ,اشاره کرده ,ساخته خواهد ,میلیون دلار ,مارک والبرگ
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ